Jak można bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – choć to raczej nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezapomnianego dnia w inny sposób? Cóż, jest sporo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, znakomitym pomysłem jest choćby wycieczka zagraniczna. Ogólnie jest dużo pięknych miejsc na naszym kontynencie – Edynburg, Lizbona, Siena, Dubrownik albo choćby Sztokholm.

Bardzo popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie mogą zapewnić nam wygody, zwłaszcza mowa o miejscu na nogi, lecz jeśli w samą porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za cztery bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można taniej, można także drożej – zależy od terminów oraz kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Np. warszawskie Okęcie jest położone niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, że transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, lecz być może byłoby warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w naszym kraju? Jeżeli bardzo uważnie podejdziemy do szukania okazji turystycznych, znaleźć mamy okazję wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, że gdy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Choć pewnie dla wielu ludzi taka niepewność to spora frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy własnego ślubu nigdy nie powinniśmy zapominać!
źródło: creativehubgroup.pl, psiatv.pl, aofn.pl, http://firmaprzewozowagdansk.pl

Pozostałe artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

rejsy morskie

Rejsy zazwyczaj kojarzą się każdemu z właściwie nadzwyczaj ogromnym luksusem, ...